بستن
FA EN AR RU FR

فعالیت های انجمن های علمی دانشکده علوم کشاورزی

به نام خدا

اعضای هسته مدیریت، استاد مشاور و فعالیت­های انجمن های علمی دانشکده علوم کشاورزی در طی سال تحصیلی 1398-1397

دبیر کل انجمن های علمی دانشکده: طیبه فلاحی پاشاکی، دانشجوی دکتری رشته بیوتکنولوژی

نایب دبیر کل انجمن های علمی دانشکده: عرفان رنجکش، دانشجوی مقطع کارشناسی گروه علوم خاک

 

 

طرح مشترک انجمن های علمی دانشکده علوم کشاورزی

مزرعه نوین از آماده سازی بستر تا فرآوری محصول (در حال اجرا)

برگزارکنندگان: عرفان رنجکش، مریم پورصفر، طیبه فلاحی پاشاکی،  معصومه رمضان نژاد، علی رحمانی، ماهان حاجی احمدی، صدف گیلانی

 

انجمن علمی گروه علوم دامی

استاد مشاور: دکتر مازیار محیطی اصلی

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

آناهیتا قربان زاده

دبیر انجمن

2

علی اکبری

 

3

آرمین جمالی

 

4

محدثه آزرمند

 

5

کیمیا زارع

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری مراسم معارفه ی دانشجویان جدیدالورد
  1. چاپ شماره پنجم و ششم نشریه علمی شوکا

مدیر مسئول:  آناهیتا قربان زاده

  1. برگزاری کارگاه جیره نویسی CNCPS
  1. برگزاری بازدید علمی برای دانشجویان  ورودی 94 و 95 علوم دامی
  1. کارگاه WinFeed

برگزارکنندگان: آناهیتا قربان زاده،  علی اکبری،  آرمین جمالی،  کیمیا زارع،  محدثه آرزومند

انجمن علمی گروه مکانیزاسیون

استاد مشاور: دکتر مرتضی زنگنه

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

محمد جواد اکبری

دبیر انجمن

2

نگین جوانی

 

3

محمد مهدی شیخی

 

4

علی امینی

 

5

محمدرضا رجبعلی پور

 

6

ماهان عزیزی

 

7

 

 

 

 

فعالیت ها

  1. مراسم معارفه ی دانشجویان جدیدالورد
  1. برگزاری کارگاه SOLIDWORKS
  1. برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی

برگزارکنندگان: محمد جواد اکبری، محمد مهدی شیخی، نگین جوانی، محمد رضا رجبعلی پورریا، علی امینی، عباس جعفری.

انجمن علمی گروه بیوتکنولوژی

استاد مشاور: دکتر حبیب ا.. سمیع زاده

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

طیبه فلاحی پاشاکی

دبیر انجمن

2

زینب پور محمد

 

3

سارا رویان

 

4

عطاا.. شرفی

 

5

مریم پسندیده ارجمند

 

6

امیر وطن پرست

 

7

سکینه رضا زاده

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری کارگاه EndNote
  1. چاپ اولین شماره نشریه ی بایوتکنیک 

مدیر مسئول:  طیبه فلاحی پاشاکی

  1. برگزاری کارگاه طراحی پرایمر Oligo, Primer3

برگزار کنندگان:   طیبه فلاحی پاشاکی،  سارا رویان،  عطالله شرفی، زینب پورمحمد، عرفان رنجکش

 انجمن علمی گروه اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی

استاد مشاور: دکتر محمد کاووسی کلاشمی

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

امیرحسین اکبرنیا

دبیر انجمن

2

زهرا حسین پور

 

3

زهرا بیرنگ

 

4

محمد زادجعفر

 

5

محمدرضا حسن پور زرکامی

 

6

شیرین قربانی زاده

 

 

 

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. دوره آموزش رایانه کار حسابداری مالی(هلو)

برگزارکنندگان:  امیرحسین اکبرنیا، زهرا حسین پور، زهرا بیرنگ،  سید محمد زادجعفر،  محمدرضا حسن پور.

انجمن علمی گروه صنایع غذایی

استاد مشاور: دکتر امیر پورفرزاد

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

رومینا سعیدیان

دبیر انجمن

2

زهرا شمس

 

3

کوثر محمدی بلیلی

 

4

منیرالسادات پیمان

 

5

علی نظری

 

6

سودابه مغیثی

 

7

فاطمه پور اشمنانطالمی

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. برگزاری کارگاه وافل های فراسودمند
  1. کارگاه تولید پنیر
  1. کارگاه کاربرد کامپیوتر
  1. کارگاه تهیه سوسیس
  1. برگزاری نخستین جشنواره کدو در دانشگاه
  1. برگزاری کارگاه عملی تولید آدامس

    برگزارکنندگان:  رومینا سعیدیان،  زهرا شمس،  فاطمه پوراشمنانطالمی،  سودابه مغیثی، کوثرمحمدی،  منیرالسادات پیمان،  علی نظری

انجمن علمی گروه علوم خاک

استاد مشاور: دکتر سپیده ابریشم کش

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

عرفان رنجکش

دبیر انجمن

2

آتنا پور داداشی

 

3

مهدیه کنفی

 

4

حانیه اسدی

 

5

حسین شعبانی

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. نشست علمی و تخصصی "بحران آب، بحران سیل"*
  1. کارگاه واترجیمز*
  1. نشست علمی تخصصی "امید تالاب"*
  1. کارگاه اتوکد*
  1. کارگاه اکسل*
  1. همایش"روز جهانی خاک"
  1. تهیه مثلث خاک

برگزارکنندگان:  عرفان رنجکش، مریم پورصفر، عباس شعبانی، حسین پندی، میلاد امینی، سید امیر حسین حسینی، مریم نجاتی، معصومه رمضان نژاد، حانیه اسدی، ماکان جمالی،  سید امیرحسین بابازاده، علی رحمانی، نیلوفر آقاجانزاده، محمد غریبی،  نوریه قاسمی،  حمیدرضا امین زاده

انجمن علمی گروه مهندسی آب

استاد مشاور: دکتر سمیه جنت رستمی

اعضای هسته مدیریت

 

ملاحظات

نام و نام خانوادگی

ردیف

دبیر انجمن

مریم پورصفر

1

 

سید امیر حسین حسینی

2

 

حمیدرضا امین زاده

3

 

محمد غریبی

4

 

نوریه قاسمی

5

 

الهه جعفرزاده

6

 

امیرحسین بابازاده

7

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. نشست علمی و تخصصی "بحران آب، بحران سیل"*
  1. کارگاه واترجیمز*
  1. نشست علمی تخصصی "امید تالاب"*
  1. کارگاه اتوکد*
  1. کارگاه اکسل*
  1. کارگاه متره و برآورد
  1. چاپ نشریه با عنوان الف ب

مدیر مسئول: مریم پورصفر

برگزارکنندگان: مریم پورصفر، عرفان رنجکش، سید امیر حسین حسینی، علی رحمانی، محمد غریبی،  معصومه رمضان نژاد، نوریه قاسمی،  حمیدرضا امین زاده، نیلوفر آقاجانزاده، مریم نجاتی،  حانیه اسدی، ماکان جمالی،  سید امیرحسین بابازاده،

* طرح­های مشترک انجمن­های علمی دو گروه علوم خاک و مهندسی آب

انجمن علمی گروه تولید و ژنتیک گیاهی

استاد مشاور: دکتر مجید مجیدیان

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

ماهان حاجی احمدی

دبیر انجمن

2

صدف گیلانی نیا

 

3

معصومه سلمانی

 

4

یاسمن میکائیلی

 

5

فاطمه مسرت

 

6

معصومه رمضان ژاد

 

7

نگین صفاپرست

 

 

 

فعالیت ها

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. برگزاری نخستین جشنواره کدو در دانشگاه

برگزار کنندگان:  ماهان حاجی احمدی، صدف گیلانی ها، معصومه سلمانی، یاسمن میکائیلی، فاطمه مسرت

انجمن علمی علوم باغبانی

استاد مشاور: دکتر امیر صحرارو

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

قوس الدین تواق محمدی

دبیر انجمن

2

نسرین صفری

 

3

مریم کریمیان

 

4

فاطمه عیسی زاده

 

5

فاطمه پروانه

 

6

صبا جابر

 

7

لیلا حدادیان

 

 

 

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود
  1. نشست ملی مرکبات،  کیوی و زیتون کشور

با همکاری میثم ایرانپور دبیر اتحادیه ی انجمن های علمی دانشجویی علوم باغبانی

  1. برگزاری نخستین جشنواره کدو در دانشگاه  
  1. کارگاه کشت هیدروپونیک خیار
  1. چاپ نشریه چوچاق

مدیرمسئول:  قوس الدین تواق محمدی

  1. مسابقه­ی عکاسی روز درخت­کاری
  1. طرح طراحی و ساخت تراریوم
  1. طرای و ساخت سازه های قابل حمل هیدروپونیک

برگزار کنندگان:  قوس الدین تواق محمدی، رومینا سعیدیان، بنفشه بهشتی، مریم کریمیان صیقلانی، علی میرحسینی، سیما داودی،  سمیرا ایمانخواه، محدثه پور برزو.

انجمن علمی گیاهپزشکی

استاد مشاور: دکتر آزاده کریمی

اعضای هسته مدیریت

ردیف

نام و نام خانوادگی

ملاحظات

1

فردین نظری

دبیر انجمن

2

عرفان قلی پور

 

3

عرفه غلامی

 

4

امیرحسین یاسمن

 

5

علیرضا درویشی

 

6

زهرا حسن زاده

 

7

امیر محمد زاد جعفر

 

 

 

  1. برگزاری معارفه دانشجویان جدیدالورود

برگزار کنندگان: فردین نظری، عارفه غلامی، راستین یاسمن، علیرضادرویشی، عرفان قلی پور