برگزاری کارگاه آراستگی محیط کار در دانشکده علوم کشاورزی

15 09 2020
کد خبر : 4070459
تعداد بازدید : 92

با همت معاونت پژوهش و فناوری دانشکده علوم کشاورزی اولین دوره آموزشی آراستگی محیط کار( S5) توسط آقای مهندس ناصر اسلامی یکی از مدیران شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با هدف آشنایی هرچه بیشتر کارشناسان آزمایشگاه‌ها و کارگاه های دانشکده علوم کشاورزی با شرایط آراستگی و نظم بخشیدن به محیط کار، با رعایت پروتوکول بهداشتی برگزار شد. لازم به ذکر است 5S به عنوان موثرترین رهیافت در عملیات اصلاحی و بهبود بهره وری شناخته شده است که با اجرای این اصول در صنایع و سازمانهای مختلف موجب افزایش بهره وری، استفاده بهینه از سرمایه نیروی انسانی و زمان انجام کار، افزایش کارایی و در نهایت سوددهی بیشتر سازمان می‌شود.

برخی از مهم ترین هدف های این دوره عبارتند از افزایش ایمنی و بهداشت ، بهره وری، صرفه جویی در هزینه ها، ارتقاء کیفیت و پیشگیری از خرابی ها در محیط کار آزمایشگاهی با اجرای نظام آراستگی می باشد. اجرای منظم مراحل نظام آراستگی، محیطی پاکیزه و بهداشتی را فراهم می آورد و از همه مهم ترتلاش برای ایجاد عادت های صحیح درکارکنان، مهم ترین عامل درتحقق محیط های آراسته است .

پوستر کارگاه


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

ناشر الأصول

20 05 2024

بِسْمِ رب الشهدا و الصدیقین: شهادت پاداش خدا به مردان مرد است

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ روح بلند آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، خادم‌الرضا (ع) و خادم ملت ایران که در تمامی دوران مسیر خدمت، مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر لحظه‌ای آرام نداشت و بر عهد صادقانه خود با خداوند متعال، مجاهدانه ایستاد؛ به ملکوت اعلی پیوست تا این سید عزیز و همراهانش، به مصداق آیه شریفه فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ، به جمع یاران شهید خود ملحق شوند. دانشكده علوم كشاورزي دانشگاه گيلان شهادت رئیس‌جمهور اسلامی ایران آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همچنین حسین امیرعبداللهیان وزیر محترم امور خارجه، آیت‌الله سیّد محمّدعلی آل‌هاشم نماینده محترم ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و نیز مالک رحمتی استاندار محترم و سایر همراهان شهیدشان را به محضر مقام معظم رهبری و نیز عموم مردم شریف ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. علو درجات و محشور شدن با انبیا و اولیا الله را برای شهدای حادثه سقوط بالگرد حامل رئیس‌جمهور و هیئت همراه وی از خداوند متعال مسالت داریم.