نشست مجمع عمومی موسسین انجمن صنفی تولید، و خدمات صادرات کیوی استان گیلان برگزار شد

22 09 2016
کد خبر : 4066374
تعداد بازدید : 9

نشست مجمع عمومی موسسین انجمن صنفی تولید، و خدمات صادرات کیوی  استان گیلان با حضور بیش از 350 نفر از تولیدکنندگان، سردخانه داران  و صادرکنندگان در تاریخ 59/6/29 در  سالن تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.

در این نشست دکتر حمیداوغلی عضو هیأت علمی گروه باغبانی دانشگاه گیلان به میهمانان و شرکت کنندگان خیرمقدم گفت و به عنوان رییس کارگروه باغبانی سخنرانی و در خصوص اهداف انجمن صنفی و اهمیت آن مطالبی را ایراد نمود.

سپس مهندس ایزد دوست مدیر کل تعاون و کار و امور اجتماعی استان  نیز به سخنرانی پرداخت.

پس از آن با قرائت اساسنامه و تصویب آن در جامعه، معرفی کاندیداها انجام و رای گیری انحام شد. در نهایت با حضور نماینده تعاون ارا شمارش و با اعلام نتیجه انتخابات، جلسه در ساعت 4 بعد از ظهر با ذکر صلوات به پایان رسید. این نشت با همکاری گروه باغبانی دانشگاه گیلان و مدیریت باغبانی جهاد استان گیلان در قالب کارگروه باغبانی، انجام  شد و امید است این همکاری ادامه یابد. گفتنی است انجمن صنفی به منظور ساماندهی بازار 250 میلیارد تومانی کیوی گیلان، ایجاد زمینه صادرات کیوی با برند واحد، زمینه مشارکت تولید کنندگان، صاحبآن صنایع و  صادرکنندگان برای ایجاد صنایع فرآوری کیوی، سپزده شدن واحد تحقیق و توسعه در تولید،  انبارش و فرآوری کیوی توسط دانشگاه گیلان شکل گرفته است.

دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

ناشر الأصول

17 09 2023

ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجوی بورسیه صنعتی مهندسی علوم دامی

ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجوی بورسیه صنعتی «شرکت نوید مرغ گیلان» در رشته مهندسی علوم دامی 1. تعداد 8 دانشجوی مرد و 2 دانشجوی زن از داوطلبان سال 1402 آزمون سراسری کشور، در رشته مهندسی علوم دامی برای اشتغال به کار در شرکت نوید مرغ گیلان بورسیه تحصیلی دریافت خواهند کرد.  2- پذیرفته شدگان هشت نیمسال تحصیلی از بورسیه تحصیلی (حمایت های مالی) «شرکت نوید مرغ گیلان»  برابر با نصف حداقل حقوق پایه مصوب وزارت کار،  رفاه اجتماعی بعلاوه بیمه که در سال جاری معادل 3 میلیون تومان خواهد بود برخوردار خواهند شد. 3- در ایام تحصیل زمانبندی مراجعه دانشجو به شرکت جهت کارورزی و دوره های مهارت آموزی در شروع هر سال تحصیلی اطلاع رسانی خواهد شد و دانشجوی بورسیه ملزم به حضور در ایام هفته و تابستان می باشد. مهارت آموزی و فعالیت دانشجو سالانه توسط شرکت ارزیابی و به اطلاع دانشگاه خواهد رسید. تداوم پرداخت بورسیه تحصیلی مشروط به رضایت شرکت از عملکرد دانشجو خواهد بود. 4. پذیرفته شدگان متعهد می شوند به میزان دو برابر زمان بهره مندی از حمایت های مالی (بورس)، بسته به نیاز شرکت و در محل های اعلامی توسط شرکت، مشغول به خدمت شوند. 5. پذیرفته شدگان چنانچه در طی دوران تحصیل یا قبل از پایان تعهد، به هر دلیل از ادامه همکاری با شرکت خودداری نمایند، موظف به پرداخت هزینه ای معادل هزینه های دریافتی خواهند بود. 6. حداقل معدل دانشجودر دوران تحصیل در دانشگاه 15 می باشد و در صورتیکه دو نیمسال متوالی یا سه نیمسال متناوب به صورت غیرموجه (به تشخیص دانشگاه) معدل دانشجو از عدد فوق کمتر شد شرایط بورسیه ملغی شده و ملزم به شرایط بند 5 خواهد بود. 7. پذیرفته شدگان ملزم به ثبت تعهد نامه مشخص مورد تأیید شرکت در دفترخانه خواهند بود.   8. دانشجویان بورسیه پس از فراغت از تحصیل و رعایت ضوابط اعلام شده از سوی شرکت، مطابق آئین نامه استخدامی، به استخدام «شرکت نوید مرغ گیلان» درخواهند آمد. 9. محل استخدام فارغ التحصیلان در استان گیلان خواهد بود. 10. دوران تحصیل جزو سنوات بیمه ای پذیرفته شدگان محسوب می شود. 11. دانشجویان بورسیه از نظر خوابگاه و سایر مقررات آموزشی تابع ضوابط و مقررات دانشگاه محل تحصیل خواهند بود. 12. دانش آموختگان موظف به طی دوران سربازی مطابق ضوابط نظام وظیفه خواهند بود. بدیهی است در طی دوران خدمت سربازی شرکت هیچگونه تعهدی درخصوص حمایت مالی فوق الذکر نخواهد داشت. گذراندن خدمت نظام وظیفه پس از فارغ التحصیلی، تأثیری در عدم استخدام فارغ التحصیلان نخواهد داشت و در صورت رعایت سایر ضوابط، اینگونه فارغ التحصیلان پس از گذراندن خدمت سربازی فرآیند استخدام را انجام داده و به استخدام «شرکت نوید مرغ گیلان» درخواهند آمد. 13. ادامه تحصیل فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در مقاطع بالاتر صرفاً با تأیید «شرکت نوید مرغ گیلان» می باشد.    ​​​​​​​ ​​​​​​​