نشست هم اندیشی صدا و سیمای مرکز گیلان و دانشکده علوم کشاورزی

12 06 2018
کد خبر : 4066119
تعداد بازدید : 15

 روز شنبه 19 خرداد ماه 1397 هم اندیشی و جلسه‌ای با آقای مرتضی بخشی‌نژاد (معاون سیمای؛ صدا و سیمای استان گیلان)، آقای ابوذر باقر سلیمی ( مدیر تولید سیمای؛ صدا و سیمای استان گیلان) و دکتر سید حسین پیمان( معاون پژوهش و فناوری دانشکده علوم کشاورزی)  ، آقای دکتر نادر پیرمرادیان (معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشکده علوم کشاورزی) و آقای مهندس اسعدی در سازمان صدا و سیمای استان گیلان برگزار شد.

-   ابتدا از عملکرد، توانمندی‌های پژوهشی و آموزشی و موضوعات مورد نظر و مورد علاقه دانشکده و همچنین فعالیت‌ها، برنامه‌ها و مباحت مورد نیاز و مورد نظر سیما توسط طرفین گزارش هایی ارایه شد و سپس در خصوص نقش دانشگاه و دانشکده و سیما در توسعه استان و ساخت برنامه‌های آموزشی و استفاده از توان علمی و کارشناسی دانشگاه و اعضای هیئت علمی دانشکده در برنامه‌های سیما و همکاری متقابل بیشتر بین دانشگاه و دانشکده و سیما بحث و گفتگو شد.

پیشنهاد شد با اعلام و هماهنگی معاونت سیما، جلسه‌ای با شرکت معاونین محترم صدا و سیمای استان و  چند تن از تهیه کنندگان سیمای مرکز گیلان با مدیران دانشکده کشاورزی تشکیل شود و در خصوص موارد زیر گفتگو و هماهنگی‌های لازم به عمل آید.

  •      توانمندی‌های دانشکده علوم کشاورزی تهیه و پخش شود.
  •      استفاده از توان علمی و کارشناسی متخصصان دانشکده در برنامه‌های آموزشی و کارشناسی بخش کشاورزی برنامه‌های صدا و سیمای استان.
  •      معرفی و اطلاع‌رسانی طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های کاربردی و مبتلا به استان و کارآفرینان دانشکده در سیما با هدف معرفی دانشکده و ایفای نقش الگویی کارآفرینان آن.
  •      تهیه گزارش از همایش‌ها، نشست‌ها و میزگرد‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی ملی و بین‌المللی کاربردی و کارآفرینی دانشکده علوم کشاورزی و نیز جلسات دفاع از پایان نامه ها و رساله های کاربردی و پخش آنها به وسیله سیمای مرکز گیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

Asset Publisher

17 09 2023

ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجوی بورسیه صنعتی مهندسی علوم دامی

ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجوی بورسیه صنعتی «شرکت نوید مرغ گیلان» در رشته مهندسی علوم دامی 1. تعداد 8 دانشجوی مرد و 2 دانشجوی زن از داوطلبان سال 1402 آزمون سراسری کشور، در رشته مهندسی علوم دامی برای اشتغال به کار در شرکت نوید مرغ گیلان بورسیه تحصیلی دریافت خواهند کرد.  2- پذیرفته شدگان هشت نیمسال تحصیلی از بورسیه تحصیلی (حمایت های مالی) «شرکت نوید مرغ گیلان»  برابر با نصف حداقل حقوق پایه مصوب وزارت کار،  رفاه اجتماعی بعلاوه بیمه که در سال جاری معادل 3 میلیون تومان خواهد بود برخوردار خواهند شد. 3- در ایام تحصیل زمانبندی مراجعه دانشجو به شرکت جهت کارورزی و دوره های مهارت آموزی در شروع هر سال تحصیلی اطلاع رسانی خواهد شد و دانشجوی بورسیه ملزم به حضور در ایام هفته و تابستان می باشد. مهارت آموزی و فعالیت دانشجو سالانه توسط شرکت ارزیابی و به اطلاع دانشگاه خواهد رسید. تداوم پرداخت بورسیه تحصیلی مشروط به رضایت شرکت از عملکرد دانشجو خواهد بود. 4. پذیرفته شدگان متعهد می شوند به میزان دو برابر زمان بهره مندی از حمایت های مالی (بورس)، بسته به نیاز شرکت و در محل های اعلامی توسط شرکت، مشغول به خدمت شوند. 5. پذیرفته شدگان چنانچه در طی دوران تحصیل یا قبل از پایان تعهد، به هر دلیل از ادامه همکاری با شرکت خودداری نمایند، موظف به پرداخت هزینه ای معادل هزینه های دریافتی خواهند بود. 6. حداقل معدل دانشجودر دوران تحصیل در دانشگاه 15 می باشد و در صورتیکه دو نیمسال متوالی یا سه نیمسال متناوب به صورت غیرموجه (به تشخیص دانشگاه) معدل دانشجو از عدد فوق کمتر شد شرایط بورسیه ملغی شده و ملزم به شرایط بند 5 خواهد بود. 7. پذیرفته شدگان ملزم به ثبت تعهد نامه مشخص مورد تأیید شرکت در دفترخانه خواهند بود.   8. دانشجویان بورسیه پس از فراغت از تحصیل و رعایت ضوابط اعلام شده از سوی شرکت، مطابق آئین نامه استخدامی، به استخدام «شرکت نوید مرغ گیلان» درخواهند آمد. 9. محل استخدام فارغ التحصیلان در استان گیلان خواهد بود. 10. دوران تحصیل جزو سنوات بیمه ای پذیرفته شدگان محسوب می شود. 11. دانشجویان بورسیه از نظر خوابگاه و سایر مقررات آموزشی تابع ضوابط و مقررات دانشگاه محل تحصیل خواهند بود. 12. دانش آموختگان موظف به طی دوران سربازی مطابق ضوابط نظام وظیفه خواهند بود. بدیهی است در طی دوران خدمت سربازی شرکت هیچگونه تعهدی درخصوص حمایت مالی فوق الذکر نخواهد داشت. گذراندن خدمت نظام وظیفه پس از فارغ التحصیلی، تأثیری در عدم استخدام فارغ التحصیلان نخواهد داشت و در صورت رعایت سایر ضوابط، اینگونه فارغ التحصیلان پس از گذراندن خدمت سربازی فرآیند استخدام را انجام داده و به استخدام «شرکت نوید مرغ گیلان» درخواهند آمد. 13. ادامه تحصیل فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در مقاطع بالاتر صرفاً با تأیید «شرکت نوید مرغ گیلان» می باشد.    ​​​​​​​ ​​​​​​​